Оголошення Колківської селищної ради

Конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста-землевпорядника

Виконавчий комітет Колківської селищної ради Маневицького району  оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади:  спеціаліста – землевпорядника.

Вимоги до кандидатів:  повна вища освіта відповідного професійного спрямування  за  освітньо - кваліфікаційним рівнем  бакалавра.

Місце роботи: Рудниківський старостинський округ № 3.

На конкурс подаються такі документи :

Заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та її проходження; особова картка ( форма

П-2 ДС) з відповідними додатками ; дві фотокартки розміром 4х6 см; копії документів про освіту; елекронна декларація про майно, доходи, витрати , зобов 'язання фінансового характеру  за попередній  рік,  копія документа,  який посвідчує особу, копія військового квитка (для військовослужбовців та  військовозобов»язаних).

Кандидати складають письмовий іспит на знання Конституції України, Законів України « Про місцеве самоврядування в Україні», « Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про  запобігання  корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки посадових інструкцій конкретної   вакантної посади.

Документи для участі в конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення  конкурсу за адресою : Колківська селищна рада, смт Колки, вул. Грушевського, 42 . За довідками звертатись за телефоном( 03376) 3-29- 42, 3-29- 04.

Селищний голова                                        О.О.Палінкевич

Конкурс на заміщення вакантної посади

спеціаліста (з питань освіти) гуманітарного відділу

Виконавчий комітет Колківської селищної ради Маневицького району Волинської області  оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади:  спеціаліста (з питань освіти) гуманітарного відділу.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;  вільне володіння державною мовою; вміння працювати на персональному комп’ютері в режимі користувача.

Документи, що подаються на конкурс:

1. Заява про участь у конкурсі;

2. Особову картку  форма П-2ДС затверджену наказом Мінстату України від 26.12.1995 року  №343 з відповідними додатками;

3. Електронна декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2017 рік;

4. Копія паспорта;

5. Копія ідентифікаційного коду;

6. Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

7. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;

8. Копія трудової книжки;

9. Дві фотокартки розміром 3х4 см.

Селищний голова                                            О.О.Палінкевич